Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe).

Integracja kontroli dostępu w hotelu z rozwiązaniami firmy Alois Dallmayr

Firma Vision Time nieustająco podejmuje się nietypowych projektów i integracji własnych rozwiązań z rozwiązaniami firm zewnętrznych. Tym razem firma rozpoczęła współpracę z firmą Alois Dallmayr, operatorem vendingowym, dystrybutorem samoobsługowych automatów z napojami gorącymi.


Dzięki wspólnej pracy obu firm gość hotelowy za pomocą karty zbliżeniowej systemu Dialock będącej kluczem do pokoju może teraz skorzystać z automatu vendingowego w ramach przyznanego mu dziennego limitu. Integracja pozwala na wymianę danych związanych z pobytem gościa takich, jak data i czas check in oraz check out, numer rachunku hotelowego gościa, wartość limitu usług vendingowych.

Takie wdrożenie miało miejsce po raz pierwszy w Polsce w hotelu PURO we Wrocławiu.

Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl