Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe).

Innowacyjne wdrożenie powiadomień SMS w hotelu PURO

System powiadomień SMS to narzędzie umożliwiające zautomatyzowane i wygodne komunikowanie się z gośćmi hotelowymi, które przede wszystkim ma za zadanie zapewnić najwyższy poziom obsługi. Narzędzie to zostało wdrożone VisionTime w hotelu PURO we Wrocławiu i zintegrowane z systemem hotelowym protel.

Jak to działa?
Po każdorazowym zatwierdzeniu rezerwacji w systemie lub imporcie rezerwacji z zewnętrznych kanałów WBS i IDS gość hotelowy otrzymuje wiadomość sms, która zawiera podstawowe dane dotyczące jego rezerwacji. Dodatkowo na dzień przed przyjazdem otrzymuje także informację przypominającą o jego planowanym przyjeździe.

Dużą zaletą tej usługi jest możliwość wysyłania jednorazowych smsów bezpośrednio z okna rezerwacji gościa. Recepcjonista / Concierge może utworzyć ciąg smsów określając datę, czas wysłania oraz treść wiadomości sms.

W ten łatwy sposób hotel może informować gości o: specjalnych ofertach i akcjach promocyjnych, zdarzeniach lub niedogodnościach podczas pobytu, wysyłać życzenia urodzinowe czy świąteczne oraz szereg innych informacji.

Usługa SMS w najbliższym czasie działać będzie dwukierunkowo. Przygotowywana jest funkcjonalność pozwalająca na wysyłanie zapytań sms przez menedżerów obiektów celem otrzymania odpowiedzi sms np. dotyczących rentowności obiektu hotelowego.
Menedżer, nawet na drugim końcu świata bez dostępu do internetu będzie informowany o np.: obłożeniu hotelu na dany dzień i miesiąc, średniej ceny za pokój, przychodach itp.
Ponadto w podobny sposób gość będzie mógł sprawdzić bieżący stan rachunku.


sms hotel

Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl