Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe)..

System rmanager w sieci kawiarni Coffeeshop

rmanager system wspomagający zarządzanie restauracjami został wybrany jako system do zarządzania kawiarniami Coffeshop. Firma Tizia operator sieci w Polsce podpisała umowę z firmą Wincor Nixdorf.

Wincor Nixdrof jest oficjalnym dystrybutorem i przedstawicielem oprogramowania rmanager. Obecnie firma VisionTime, jako partner firmy Wincor Nixdorf i producent rmanagera przystosowuje system do potrzeb sieci i wdraża pierwszą instalację w krakowskiej kawiarni.

Tizia, posiada również swoje restauracje w Czechach, na Węgrzech i Słowacji. Na dzień dzisiejszy do sieci Coffeeshop Company w Polsce należy sześć kawiarni. Dwie z nich znajdują się w Krakowie, po jednej zaś w Zielonej Górze, Gliwicach, Poznaniu i Warszawie.

System rmanager został wybrany ze względu na jego funkcjonalność i wysoki poziom świadczonego wsparcia technicznego. Istotne znaczenie miała też długa i udana współpraca firmy Tizia z Wincor Nixdorf.

System rmanager jest narzędziem praktycznym wychodzącym naprzeciw rzeczywistym problemom i potrzebom właścicieli restauracji. Co dodatkowo w połączeniu z intuicyjną i przyjazną obsługą, kontrolą sprzedaży i zachowań kelnerów, kontrolą kosztów produkcji, kontrolą rozliczeń z kontrahentami, elastycznym raportowaniem, daje narzędzie, które przyczynia się do wzrostu wydajności i rentowności restauracji.

Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl