Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe)..

Wyróżnienie dla samoobsługowych kiosków CHECK IN & CHECK OUT

Rozwiązanie samoobsługowego kiosku check in & check out Ariane Systems w obiektach hotelowych otrzymało wyróżnienie w konkursie na najlepszą ofertę IV Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2011.

kioski samoobsługoweRozwiązanie zmieniające sposób obsługi gościa w hotelu, zastępujące bądź uzupełniające tradycyjną recepcję. Check in można dokonać samodzielnie jeszcze przed przyjazdem do hotelu np. w domu lub w drodze do hotelu, za pomocą przeglądarki internetowej lub telefonu komórkowego lub bezpośrednio w hotelu za pomocą kiosku check in.

Świat zmierza w kierunku automatyzacji procesów. Nasze rozwiązanie wpisuje się w te trendy. Automatyczny check in przykładowo jest powszechnie stosowany jest w liniach lotniczych. Proponujemy aby tę funkcjonalność zacząć wykorzystywać również w hotelach. Rozwiązanie to jest w pełni zintegrowane z liczącymi się systemami hotelowymi, kontrolą dostępu oraz systemami płatności elektronicznej.

kioski samoobsługowe w hotelachRozwiązanie to nie zastępuje informatycznego systemu hotelowego lecz go uzupełnia, przez co w łatwy sposób można je zaadaptować w istniejących obiektach. Nie wiąże się to bowiem z koniecznością wymiany systemu hotelowego. Telefon, który może być platformą samoobsługowego check in posiada w ręku niemalże każdy gość hotelowy. Wykorzystujemy więc w ten sposób urządzenie, które gość hotelowy zna i używa na co dzień.

Nasze doświadczenia wskazują, że procesu samoobsługowego check in może dokonać nawet 100% gości hotelowych co pozwala na redukcję personelu hotelowego. Oferowane rozwiązanie rozpozna gościa, zamelduje go, zrealizuje płatność, wyda klucz do pokoju, wystawi fakturę za pobyt i dokona procedury check out.

Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl