Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe).

Wdrożenie systemów w hotelu Francuskim 4* w Krakowie

Hotel Francuski w Krakowie to kolejny obiekt, w którym wdrożyliśmy systemy do zarządzania hotelem i gastronomią hotelową.

Oprogramowanie protel spe oraz rmanager zostały uznane przez nowych właścicieli hotelu (Alterco i rodzinę Gesslerów) za idealne rozwiązanie.

"Zależało nam na wymianie oprogramowania na system w pełni zintegrowany z zewnętrznymi programami, który pozwali na efektywne zarządzanie pracą na wszystkich poziomach funkcjonowania hotelu" - powiedziała Elżbieta Dębińska - Dyrektor Hotelu Francuskiego ****.

Prace instalacyjne, wdrożeniowe i szkoleniowe systemu rozpoczęto z końcem sierpnia i trwały dwa miesiące.

Hotel Francuski to obiekt o standardzie czterech gwiazdek, który posiada w ofercie 42 pokoje, restaurację hotelową oraz salę konferencyjną.

System rmanager funkcjonuje już od paru lat w pozostałych restauracjach Adama Gesslera.

Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl