Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe).

SkiData i zamki elektroniczne Dialock

Obecnie wiele hoteli dostrzega znaczenie zamków elektronicznych oraz idące za tym  możliwości. Korzyści są obustronne: personel w sposób prosty i łatwy może sprzedawać usługi, które zarejestrowane są na karcie, z drugiej strony gość hotelowy może swobodnie korzystać z dostępnych usług.

Zamki elektroniczne Dialock i SkiData

W przypadku zamków elektronicznych ideę łatwego zarządzania i sprzedaży usług realizuje się w bardzo prosty sposób. Za pomocą oprogramowania generuje się klucz, na którym zapisane są informacje o tym co ten klucz otwiera, do jakich usług upoważnia oraz jaki jest jego czas ważności.

W ten sposób za pomocą jednego klucza gość może uzyskać dostęp do właściwego pokoju, szafki narciarskiej, na parking lub innych dowolnych stref lub pomieszczeń. Ta sama karta może posłużyć jako portfel elektroniczny w restauracji, a także na wyciągu narciarskim.

Samo programowanie kluczy jest proste, a nadawanie odpowiednich uprawnień odbywa się automatycznie lub poprzez zaznaczenie odpowiednich opcji podczas programowania klucza.

 


Takie rozwiązanie zapewnia turystom wyższy komfort w korzystaniu z wszystkich dostępnych atrakcji, jednocześnie zmniejsza wymagany nakład pracy personelu i zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa obiektów.

Wysoki poziom bezpieczeństwa systemu zapewniają zaawansowane metody autoryzacji oraz weryfikacji użytego klucza. Funkcja blokowania zagubionego klucza zapewnia brak możliwości jego użycia przez osoby niepowołane. Nie ma przy tym konieczności wymiany zamków jak to ma miejsce w przypadku klucza mechanicznego. Bezpieczeństwo dodatkowo zwiększyć może opcja pracy w trybie online, co daje możliwość zarządzania terminalami oraz ich monitorowania w czasie rzeczywistym.

Dialock jest system który doskonale integruje się z innymi systemami zewnętrznymi. Dialock może współpracować m.in. z systemami hotelowymi, które  posiadają możliwość generowania kluczy hotelowych. Lista współpracujących systemów jest bardzo duża i stale rośnie. Tak jak rosną oczekiwania właścicieli obiektów oraz ich gości.


System zamków elektronicznych składa się z 4 lini produktowych do których należą terminale drzwiowe, terminale ścienne, terminale meblowe (szafkowe), terminale specjalne (sterowanie windami, terminale energooszczędne, itd.). Dzięki temu możliwe jest objęcie elektroniczną kontrolą dostępu praktycznie każdego obszaru istotnego dla danego przypadku.

Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl