Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe).

O firmie Vision Time

 

VISIONTIME z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla sieci hoteli oraz indywidualnych obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe) czy francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out).

Przesłanie, jakie kierujemy do naszych Klientów brzmi: "You have VISION, we have TIME to make it real". W dzisiejszym świecie każdy Klient ma specyficzne i niestandardowe wymagania. Standardowe rozwiązania i masowe produkty nie są w stanie im sprostać. Dlatego w naszej strategii założyliśmy współpracę z innowacyjnymi firmami z rozpoznawalną na rynku europejskim marką oferującymi nowoczesne rozwiązania, które w prosty sposób dają się dostosować do oczekiwań Klientów.

Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl