Vision Time - Systemy informatyczne dla branży hospitality
Systemy informatyczne dla branży hospitality
tel: +48 71 716 55 99, support: +48 71 716 55 88


VISIONTIME
z siedzibą we Wrocławiu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych na rynku hotelowym europejskich marek takich jak niemiecki protel hotelsoftware GmbH (oprogramowanie hotelowe), francuski Ariane Systems (hotelowe kioski samoobsługowe check-in/check-out) oraz
Häfele (system kontroli dostępu - zamki hotelowe)..

Partnerzy Vision Time

Wincor Nixdorf

Wincor Nixdorf

Wincor Nixdorf jest dynamicznie rozwijającą się globalną firmą informatyczną, oraz uznanym dostawcą technologii i usług dla: sektora bankowego i instytucji finansowych, sieci handlowych, logistyki przemysłowo-magazynowej, Centrów Rozliczeniowych, hoteli i gastronomii, obiektów sportowych i rekreacji, stacji paliw, poczty, transportu pasażerskiego.
www.wincor-nixdorf.com/internet/PL/Home/node_Home.html

   

Protel HotelSoftware

Protel Hotel Software

PROTEL Hotelsoftware - to grupa produktów, z której każdy hotelarz wybierze rozwiązanie najbardziej odpowiednie dla siebie.
Niezależnie od tego, czy mówimy o małym, średnim, dużym hotelu, o sieci hoteli czy też grupie marketingowej ? skrojony na miarę informatyczny system zarządzania hotelem protel spełni oczekiwania każdego ambitnego właściciela, managera i pracownika recepcji.
www.protel-hotelsoftware.pl

   

HAFELE

HAFELE Firma Häfele jest jednym z wiodących międzynarodowych przedsiębiorstw w dziedzinie okuć meblowych, okuć budowlanych, elektronicznych systemów zamknięć i doradztwa w zakresie techniki okuć dla obiektów.
www.hafele.pl

   

(TAC) Reservation Assistant

Reservation Assistant

(TAC GMBH) Reservation Assistant - firma oferująca rozbudowane oprogramowanie do zarządzania wszystkimi zasobami i rezerwacjami SPA.

www.reservationassistant.com

   

Ariane Systems

Ariane SystemsAriane Systems - europejski lider rozwiązań samoobsługowych kiosków check in i check out w hotelu. Ariane Systems oferuje różnorodną i unikalną gamę produktów i rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego typu hotelu, małego indywidualnego jak i luksusowych 5 gwiazdkowych hoteli.
www.ariane.com

   

KKVLab

kkvlab logo KKV LAB - agencja interaktywna - realizuje zaawansowane projekty z obszaru www: e-marketingu, e-commerce, integracji aplikacji.
www.kkvlab.com

   
Vision Time Sp. z o.o.
Vision Time Sp. z o.o.
ul. Ks. Emila Szramka 1, 51-607 Wrocław
NIP: 8942993293, REGON: 021195119
created by: Tworzenie i Pozycjonowanie Stron WWW - Internet-Projects.pl